SERWIS LAPTOPÓW I KOMPUTERÓW

Naprawiamy nawet najcięższe usterki w bardzo atrakcyjnych cenach. Przed rozpoczęciem prac uświadamiamy Klienta, jakie koszta będzie musiał ponieść. Gdy te przekraczają wartość sprzętu, to jasno informujemy, że naprawa nie jest opłacalna. Nasza firma – Nowoczesne Centrum Technologii Informatycznych .

Nasz serwis znajduje się na ul.Łyskowskiego 18c/50 Toruń Tel. 510 743 642

Naprawa Komputerów

Oferujemy niedrogie usługi serwisowe takie jak: instalacja systemów, usuwanie wirusów, odzyskiwanie i archiwizacja danych oraz wiele innych. Zajmujemy się również trudniejszymi problemami t.j. wymiana układu graficznego czy programowanie kości BIOS. Sprzęt możesz dostarczyć sam do siedziby lub my dojedziemy do Ciebie.

Naprawa Laptopów

Naprawiamy wszystkie rodzaje/modele laptopów. Podobnie jak w przypadku komputerów stacjonarnych, zajmujemy się zarówno prostymi, jak i bardziej złożonymi usterkami. Przez nasz serwis przewinęło się ponad 1000 uszkodzonych laptopów, które dzięki nam powróciły do pełnej sprawności i posłużyły przez kolejne lata.

Odzyskiwanie Danych

Utraciłeś ważne dane z dysku i chciałbyś je odzyskać? Skontaktuj się z nami. Bardzo często istnieje możliwość odzyskania wszystkich danych, które na pierwszy rzut oka są niedostępne.

Adres: ul.Łyskowskiego 18c/50 Toruń Tel. 510 743 642

Adres: ul. Łyskowskiego 18c/50
87-100 Toruń
tel. 510-743-642